Winnaars voorrondes 2019

Winnaars Voorronde Utrecht

Dans
1. Isabelle Aghin
2. IndAh
3. Anastasia Jansen

DJ
1. HIDENSEEK
2. Daan Polder
3. J.O.B.

Expo
1. Kalina
2. Marf
3. Yvonne Krijgsman

Fashion
1. Ita Bunskoek

Film
1. Geert Sweep
2. Muy Movies
3. Susanne Hagen

Muziek
1. Deux Mille
2. Quincy Jozefszoon
3. Coda

Taal
1. Mia
2. Mirthe Kruizenga
3. Sander van Rossum

Theater
1. Marit Schimmel
2. Bridget Blij
3. Gele Regenjas

Winnaars Voorronde Friesland

Dans
1 Niels van der Meulen
2 Marije Bijlstra
3 The Message

DJ
1 Nextbeat
2 Lizz V
3 DJ Svenergie

Expo
1 Floor Kooistra
2 Shelley Wiersma
3 Jonah Kracht

Fashion
1 Berit Renting

Film
1 Janna Stieglis

Muziek
1 GSTRN
2 Annanazz
3 Mellifluence

Taal
1 Iris Dicke
2 Ingrid van der Meer
3 Julian Rinsma

Theater
1 De Flora
2 Rinske Dolstra
3 Goochelaar Lucas

Winnaars voorronde Overijssel

Dans

1 Wybie
2 Famke & Iris
3 La Banditaz

DJ

1 DJ Vanderwood
2 Erique
3 DJ Thimo

Expo

1 Jilles Oom
2 Maartje
3 Danieke

Fashion

1 Maison des Déchets
2 Ellemijn
3 Sanne Metselaar

Film

1 AF Productions
2 Jilles Oom
3 Lieke Hammink

Muziek

1 Anika van Driel en Celeste de Groot
2 Caitlin Volkerink
3 Artik

Taal

1 Gabriëlle Maria Nadine
2 Aimée Walkate
3 Anna Podt

Theater

1 Gabriëlle Maria Nadine

Winnaars voorronde Limburg

Dans
1 J.J.
2 Evolution
3 Siri Petit

DJ
1 Isis Cloudt
2 Saigai
3 Stanley Stones

Expo
1 Lukas Vonk
2 Hyde
3 Juliet Janssen

Fashion
1 Elmarie
2 Shine and Love
3 Imke Broekhuis

Film
1 Chloe & Tan
2 DSL films
3 Evelyn Simon

Muziek
1 Merel
2 Annika Lara
3 GG Joanne

Taal
1 Annika
2 Sara
3 EVA

Theater
1 Nigel Otermans
2 De Scabushi’s
3 Schaapjes

Winnaars voorronde Groningen

DANS
1. Petra Dias Velaso
2. Alja & Kaylee
3. Fleur Overmars

DJ
1. Revlo
2. Mitchel King
3. RBN

EXPO
1. Justa Brahim
2. Lotta Oldenburger
3. Rixt van der Velde

Film
1. Jamie Hulck
2. Charley Tengbergen
3. Melissa Halmingh

MUZIEK
1. Levitate
2. Sarah Zajac
3. Rayan Morshed

TAAL
1. Lidewij Bosga

THEATER
1. Lisa Minnema

Winnaars voorronde Flevoland

Dans
1 Mariam
2 Energeticcrew
3 Danslab

DJ
1 IDG
2 DJ Dave
3 DJ Dario

Expo
1 Tessa Brandsma
2 Lonneke
3 Bente Zwart

Fashion
1 Dante Tieleman

Film
1 Finn en Isa
2 Melanie, Ainoa en Evelien
3 Zima

Muziek
1 Norah Jane
2 Jaïnda
3 Redridinghood

Taal
1 Sanne Rietman
2 Sjoerd
3 Famke

Theater
1 Jesper Mol

Winnaars voorronde Drenthe

Dans
1 Angelina Arsovski
2 Noor Petiet
3 Zascha Leegte

DJ
1 Thyrza Postma
2 Hugo Room
3 Wouter van der Weide

Expo
1 Raphael Batterink
2 Judith Haan
3 Fleur Stebis

Film
1 Simon van Rijn

Muziek
1 Bella Melvina
2 Kiki Egas
3 Insert Bandname

Taal
1 Eva Broekmann
2 Simone Viola
3 Hugo Room

Theater
1 Job van Duinen

Winnaars voorronde Noord-Holland

Dans
1 Ying Yang
2 Noa Matatula
3 Beatzone

DJ
1 DJ Simple
2 Mendel Jamez
3 J. Fact

Expo
1 Rosa Hanssen
2 Sammy Lou Vlaarkamp
3 Fleur Kotten

Fashion
1 Klaske Duin

Film
1 Eli Idsart
2 Naomi & Gijs
3 Stijn van der Plas

Muziek
1 Mezus
2 Prybar
3 Lucas Rens

Taal
1 India Lyell
2 Elisa Lo-A-Njoe
3 Chaimae

Theater
1 Jelle
2 Gijs Radix
3 Hanna & Silver

Winnaars voorronde Zeeland

Dans
1 Tommy Heeffer en Rowan van den Boomen
2 Sem Houmes en Danique Wolf
3 Priscilla Nicole Melero Ibarra

DJ
1 DJ Nikki
2 Mvrtyn
3 DJ Timo

Expo
1 Annick Daniëls
2 Gina Saad
3 Pieter Verras

Fashion
1 Raisa Brand
2 Lisa Haak
3 Ashley Baes

Film
1 Wahine Wisse
2 Esmeralda
3 Gijs van Belle

Muziek
1 Marith van Beek
2 Nameless
3 Cabin 6

Taal
1 Josephine Scholte de Jong
2 Roos van der Velde
3 Hawa Yakubu

Theater
1 Dimitri Nijsse
2 Job Clement en Mike Chen
3 Suzanne Krijger en Sem Houmes

Winnaars voorronde Zuid-Holland

Dans
1 Amara
2 Afro Fabulouz
3 Exploding DFL

DJ
1 Thijs Buizert
2 Lars Uri
3 Creeps

Expo
1 Renée de Venster
2 Izzy Vogel
3 Kid Feng

Fashion
1 Anna van der Werf
2 Izzy Vogel
3 Evelien Verf

Film
1 Lina Gluvers
2 Floris Pilgram
3 Joost Koppenaal

Muziek
1 Doublle
2 Babette
3 IDA

Taal
1 Naomi Landman
2 Amara
3 Vienne Haagoort

Theater
1 FIES
2 Nina Ruder
3 Theater Tortilla

Winnaars voorronde Gelderland

Dans

1 Nibbit
2 Ameryl, Aïcha en Milou
3 Dilek Mohrmann

DJ

1 DJ Gillmore
2 Noutic
3 DJ Nox

Expo

1 Vera
2 A new era
3 Lazyce

Film

1 Ains
2 Amy-Joy Jalloh
3 Jay The Filmmaker

Muziek

1 Marise
2 Bente Bakker
3 Faffi

Taal

1 Florien
2 Fabia
3 Evelinde

Theater

1 Lieke Anvelink
2 Mila
3 Inez

Winnaars voorronde Noord-Brabant

DANS

  1. The Soul Kids
  2. Elsa
  3. Sifre

DJ

  1. Kelvin Farheaven
  2. Igmar van Bergen
  3. DJ Milan

EXPO

  1. Sterre Hannalore
  2. Lotte van de Sande
  3. Emke de Jong

FASHION

  1. Annabel

FILM

  1. Lava Hijzelaar
  2. Bregje Pontzen
  3. Lindsey Soetedrono

MUZIEK

  1. Janneke
  2. Sam Times
  3. Cloué

TAAL

  1. Evy van Hoof

Theater

  1. Connor
  2. Kyra
  3. Kai Bodewitz