Programma

LET OP Ben je finalist, dan moet je een half uur voor aanvang van je starttijd aanwezig zijn. De tijden hieronder zijn de starttijden van de acts. 

Zaterdag 7 november 2020

DANS
Locatie: Zuiveringshal

Regio Act Starttijd act
Utrecht Elise Richards 11:50
Drenthe Joyce Gaby 12:00
Overijssel Mara Tanke 12:10
Flevoland Tjerome 12:20
Gelderland Bransz 12:30
Limburg Pressure 13:00
Noord-Brabant Ylin & Shannon 13:12
Zuid-Holland Mika Brunt 13:24
Zeeland Jaila 13:36
Noord-Holland Dieke de Jong 13:48


DJ
Locatie: Zuiveringshal

Regio Act Starttijd act
Flevoland BLUR 14:25
Zeeland DJ DNN 14:42
Limburg Saigai 14:59
Gelderland DJ NOX 15:16
Noord-Holland Kronnix 15:33
Groningen RBN 15:50
Friesland Don Diego 16:31
Drenthe D-Brax 16:48
Noord-Brabant Blond 17:07
Overijssel VanderWood 17:24
Utrecht Whistler 17:41
Zuid-Holland Lars Uri 17:58


THEATER 

Locatie: Machinegebouw

Regio Act Starttijd act
Noord-Holland Rosa Joy 12:00
Groningen Sanne 12:12
Zuid-Holland Amara 12:24
Utrecht NADIA 12:36
Overijssel Feline 12:48
Zeeland Djoszuwa 12:58
Drenthe Douwe & Leon 13:35
Gelderland Lieke & Quirina 13:46
Friesland Nova Gabrielle 13:57
Limburg Nigel Otermans en Claire Keijsers 14:08
Noord-Brabant LUNA 14:19


TAAL
Locatie: Machinegebouw

Regio Act Starttijd act
Drenthe Justin Leon 15:00
Utrecht Caya 15:10
Overijssel Brecht Reintsema 15:20
Zuid-Holland Agata Dohne 15:30
Gelderland Atay 15:40
Noord-Holland Dagmer 15:50
Limburg Sara Curfs 16:22
Zeeland Roos 16:32
Groningen Rosa van Bommel 16:42
Flevoland Nikita Moleveld 16:52
Friesland De Kudde 17:02
Noord-Brabant Selma Oueddan 17:12


FILM
Locatie: Ketelhuis

Regio Act Starttijd act
Flevoland Sadie & Myrna 14:00
Drenthe Wolliewohl Junior 14:10
Utrecht Maya Willemse 14:20
Gelderland Mara Linde 14:30
Zuid-Holland Joost Koppendaal 14:40
Noord-Holland Liam 15:10
Noord-Brabant Lava 15:20
Overijssel Lightframers 15:30
Limburg Lente 15:40
Zeeland Kim Wisse 15:50


TALKSHOW

Locatie: Zuiveringshal

Gasten Tijd
Geert van Itallie, Sam Zegelink 12:40
Mia Lodder, Pressure 14:00
Don Diego, Selma Oueddan 16:10

Zondag 8 november 2020

MUZIEK 

Locatie: Zuiveringshal

Regio Act Starttijd act
Zuid-Holland Babette 11:50
Groningen Ramor 12:05
Gelderland Olaf Putker 12:20
Friesland Bigbeefsauce 12:35
Noord-Brabant Sjors 12:50
Flevoland Michael Vaillent 13:05
Drenthe Marit Nygard 13:40
Noord-Holland Alyssa 13:55
Limburg Black Swords 14:10
Overijssel Matthew Red 14:25
Zeeland Sigourney Rose 14:40
Utrecht Nadine 14:55

 

FASHION

Locatie: Zuiveringshal

Regio Act Starttijd act
Utrecht Dawnpatrol 15:45
Overijssel Lynn 15:55
Limburg Ploen Mevis 16:05
Drenthe Collin Quinn 16:15
Noord-Holland UP2U 16:25
Zuid-Holland ZLR 16:35
Noord-Brabant Anabelle Haas 16:45

 

INFLUENCER 

Locatie: Ketelhuis

Act Starttijd act
Danidoss 12:00
Lisa Yang 12:10
Thibo 12:20
Wolliewohl Junior 12:30
Anouk Janne 12:40
Studio Lara 13:12
Thias Baakman 13:25
Fabian Verhalle 13:40

 

EXPO 

Locatie: Ketelhuis

Regio Act Starttijd act
Noord-Brabant Annick Daniels 14:35
Zuid-Holland Jesse Nijssen 14:45
Groningen Rowiet 14:55
Zeeland RainbowcatFem 15:05
Noord-Holland Anne Cappendijk 15:15
Drenthe Rosalynn Tukker 15:25
Utrecht Jolijn Schalkwijk 15:55
Friesland Jannah 16:05
Gelderland Beau Toebes 16:15
Flevoland Nova Eeman 16:25
Overijssel Jonna 16:35
Limburg fucking headache 16:45

 

TALKSHOW
Locatie: Zuiveringshal

Gasten Tijd
Marise, Wolliewohl Jr 13:20
Kalvijn, Johannes Offerhaus 15:10
Hosts (afsluiting weekend) 16:55