KUNSTBENDE LIVE

Programma

DJ
Dans
Expo
Fashion
Film
Influencer
Muziek
Taal
Talkshows
Theater

DJ

Dit zijn de finalisten DJ! Moedig ze aan in de chatbox naast de livestream!

  • zaterdag 7 november - zuiveringshal

    • 14:25 - 14:40
      Future Bass

      BLUR (Flevoland)

      18
    • 14:42 - 14:57
      Hardstyle, EDM & Techno

      DJ DNN (Zeeland)

      14
    • 14:59 - 15:14
      Dubstep, Deathstep, Minatory, Riddim & DnB

      Saigai (Limburg)

      18
    • 15:16 - 15:31
      Tech House

      DJ NOX (Gelderland)

      19
    • 15:33 - 15:48
      Tech House

      Kronnix (Noord-Holland)

      15
    • 15:50 - 16:05
      House

      RBN (Groningen)

      16
    • 16:31 - 16:46
      Moombahton, Reggaeton & Urban

      Don Diego (Friesland)

      19
    • 16:48 - 17:03
      House, UK Bass & Trap

      D-Brax (Drenthe)

      15
    • 17:07 - 17:22
      House/Electronic

      Blond (Noord-Brabant)

      18
    • 17:24 - 17:39
      Future House, Bass House & Afro House

      VanderWood (Overijssel)

      15
    • 17:41 - 17:56
      House

      Whistler (Utrecht)

      17
    • 17:58 - 18:13
      House

      Lars Uri (Zuid-Holland)

      18

Prijzen

Voor wie
Prijs
Organisatie
Rabobank Fotoshoot
Rabobank
CJP-passen
CJP
Podiumplek op Mysteryland
Mysteryland
Online Course Artist Career
The School of House
Online Training Rekordbox muziek beheer
Pioneer DJ
Hoofdtelefoon uit de meest recente lineup
Pioneer DJ
Licentie Ableton Live 10 INTRO
Ableton
DJ Advanced Skills training
Pro DJ School
KRK rocket 5 Speakers
Gibson
Twee tickets voor ADE Lab 2021
BUMA & Pioneer DJ

Dans

Dit zijn de finalisten Dans! Moedig ze aan in de chatbox naast de livestream!

  • zaterdag 7 november - zuiveringshal

    • 11:50 - 12:00
      Hip Hop

      Elise Richards (Utrecht)

      16
    • 12:00 - 12:10
      Lyrical dance

      Joyce Gaby (Drenthe)

      18
    • 12:10 - 12:20
      Contemporary

      Mara Tanke (Overijssel)

      17
    • 12:20 - 12:30
      Hip Hop

      Tjerome Simon (Flevoland)

      15
    • 12:30 - 12:40
      Modern & Contemporary

      Bransz (Gelderland)

      13-18
    • 13:15 - 13:27
      Contemporary & Hip Hop

      Pressure (Limburg)

      13-18
    • 13:22 - 13:30
      Expiremental & Hip Hop

      Ylin & Shannon (Noord-Brabant)

      19
    • 13:30 - 13:42
      Hip Hop & Modern

      Mika Brunt (Zuid-Holland)

      13
    • 13:42 - 13:54
      Modern Contemporary

      Jaila (Zeeland)

      18
    • 13:45 - 14:00
      Hip Hop & Freestyle

      Dieke de Jong (Noord-Holland)

      17

Prijzen

Voor wie
Prijs
Organisatie
Rabobank Fotoshoot
Rabobank
CJP-passen
CJP
Optreden op The Notorious IBE, Nederlandse Dansdagen
NDD/IBE
Jaarabonnement Dans Magazine
Virtumedia
Vrijkaarten RIOT en een kijkje achter de schermen
BACKBONE
Dansworkshop van choreograaf van Quake: Melvin Fraenk
DOX

Expo

Dit zijn de finalisten Expo! Moedig ze aan in de chatbox naast de livestream!

  • zondag 8 november - machinegebouw

    • 14:35 - 14:45
      Schilderij

      Annick Daniels (Noord-Brabant)

      18
    • 14:45 - 14:55
      Expo

      Jesse Nijssen (Zuid-Holland)

      13
    • 14:55 - 15:05
      Beeldende Kunst

      Rowiet (Groningen)

      18
    • 15:05 - 15:15
      Expo

      RainbowcatFem (Zeeland)

      13
    • 15:15 - 15:25
      Illustraties

      Anne Cappendijk (Noord-Holland)

      17
    • 15:25 - 15:35
      Portrettekening

      Rosalynn Tukker (Drenthe)

      14
    • 15:57 - 16:06
      Handwerk/Ambacht

      Jolijn Schalkwijk (Utrecht)

      19
    • 16:06 - 16:15
      Schilderijen

      Jannah (Friesland)

      16
    • 16:15 - 16:24
      Schilderij/Tekening

      Beau Toebes (Gelderland)

      17
    • 16:25 - 16:35
      Schilderij

      Nova Eeman (Flevoland)

      16
    • 16:35 - 16:45
      Schilderijen

      Jonna Polling (Overijssel)

      19
    • 16:45 - 16:55
      Abstract Schilderij

      Feran Harrer (Limburg)

      16

Prijzen

Voor wie
Prijs
Organisatie
Rabobank Fotoshoot
Rabobank
CJP-passen
CJP
Expositie Stedelijk Museum Amsterdam tijdens Blikopener Event
Stedelijk Museum Amsterdam
Fotografie-workshop voor twee
FOAM
Rondleiding bij No Man's Art Gallery & Portfolio-bespreking
No Man's Art
Jaarabonnement
Metropolis M
Jaarabonnement PF Professionele Fotografie
Virtumedia
DEVA Waardebon t.w.v. €100,-
DEVA
Deelname aan BKBeeldlab
Buitenkunst

Fashion

Dit zijn de finalisten Fashion! Moedig ze aan in de chatbox naast de livestream!

  • zondag 8 november - zuiveringshal

    • 15:45 - 15:55
      Made-to-Measure

      Dawnpatrol (Utrecht)

      16
    • 15:55 - 16:05
      Statement

      Lynn (Overijssel)

      17
    • 16:05 - 16:15
      Haute Couture

      Ploen Mevis (Limburg)

      18
    • 16:15 - 16:25
      Street style

      Collin Quinn (Drenthe)

      18
    • 16:25 - 16:35
      Statement

      UP2U (Noord-Holland)

      18
    • 16:35 - 16:45
      Streetwear

      ZLR (Zuid-Holland)

      15
    • 16:45 - 16:55
      Sportkleding

      Annabelle Haas (Noord-Brabant)

      17

Prijzen

Voor wie
Prijs
Organisatie
Rabobank Fotoshoot
Rabobank
CJP-passen
CJP
Presentatie bij FASHIONCLASH Festival
Fashionclash
Matri paspop
Matri
Brother Scan Cut CN300-machine
Wildschut
Vrijkaarten Show 2021
Amsterdam Fashionweek
Masterclass Modeillustratie
Schepers Bosman

Film

Dit zijn de finalisten Film! Moedig ze aan in de chatbox naast de livestream!

  • zaterdag 7 november - machinegebouw

    • 17:45 - 17:55
      Documentaire

      Sadie & Myrna (Flevoland)

      18
    • 17:55 - 18:05
      Non-fictie

      Wolliewohl Junior (Drenthe)

      16
    • 18:05 - 18:15
      Animatie

      Maya Willemse (Utrecht)

      19
    • 18:15 - 18:25
      Mysterie, Drama & Experimenteel

      Mara Linde (Gelderland)

      15
    • 18:25 - 18:35
      Comedy

      Joost Koppenaal (Zuid-Holland)

      16
    • 18:35 - 18:45
      Visual Poem

      Liam (Noord-Holland)

      19
    • 18:45 - 18:55
      Animatie

      Lava (Noord-Brabant)

      18
    • 18:55 - 19:05
      Psychologische Thriller

      Lightframers (Overijssel)

      18
    • 19:05 - 19:15
      Short Film

      Lente (Limburg)

      16
    • 19:15 - 19:25
      Videoclip

      Kim Wisse (Zeeland)

      16

Prijzen

Voor wie
Prijs
Organisatie
Rabobank Fotoshoot
Rabobank
CJP-passen
CJP
Vertoning Film
IFFR
Vrijkaarten voor 50e editie
IFFR
Inspiratiesessie met een filmmaker
MovieZone
Maak kans op prijs... Plek in programmeringsteam talentscreening
Moviezone/NFF
Fotografie-workshop voor twee
FOAM
Kijkje achter de schermen & Meedenken educatieprogramma
NFF
Film kijken en Q&A met makers tijdens de Talentdagen
NFF
Boek Films maken
Roemer Lievaart
Twee vrijkaarten
IDFA
Cineville-pas
Cineville
Waardebon Open Studio (bedrag verschilt per positie)
Open Studio

Influencer

Dit zijn de finalisten Influencer! Moedig ze aan in de chatbox naast de livestream!

  • zondag 8 november - machinegebouw

    • 12:00 - 12:10
      Comedy

      Danidoss (Alle Regio's)

      13
    • 12:10 - 12:20
      Lifestyle

      Lisa Yang (Alle Regio's)

      17
    • 12:20 - 12:30
      Comedy

      Thibo (Alle Regio's)

      18
    • 12:30 - 12:40
      Educative Comedy

      Wolliewohl Junior (Alle Regio's)

      16
    • 12:40 - 12:50
      Vlog, Challenge

      Anouk Janne (Alle Regio's)

      16
    • 13:12 - 13:22
      Comedy

      StudioLara (Alle Regio's)

      16
    • 13:25 - 13:35
      Comedy

      Thias Baakman (Alle Regio's)

      13
    • 13:40 - 13:50
      Comedy

      Fabian Verhalle (Alle Regio's)

      16

Prijzen

Voor wie
Prijs
Organisatie
Rabobank Fotoshoot
Rabobank
CJP-passen
CJP
Drie maanden begeleiding
Cinemates
Masterclass editing van Romy Bres
Jasper BOOS/Cinemates/Romy Bres
Cineville-pas
Cineville
Cursus Adobe Photoshop
DULCOM dtpcursus
Boek 'instaproof' van Kirsten Jassies & Joyce Nafzger
Instaproof
Individuele Instagramtraining van experts
Instaproof

Muziek

Dit zijn de finalisten Muziek! Moedig ze aan in de chatbox naast de livestream!!

  • zondag 8 november - zuiveringshal

    • 11:50 - 12:05
      Pop, Kleinkunst

      Babette (Zuid-Holland)

      18
    • 12:05 - 12:20
      Beatbox

      Ramor (Groningen)

      17
    • 12:20 - 12:35
      Alternative, Indie

      Olaf Putker (Gelderland)

      16
    • 12:35 - 12:50
      Hip Hop & Rap

      Bigbeefsauce (Friesland)

      19
    • 12:50 - 13:05
      Ballad

      Sjors de Haas (Noord-Brabant)

      17
    • 13:05 - 13:20
      Pop-Ballad

      Michael Vaillent (Flevoland)

      19
    • 13:41 - 13:55
      Kleinkunst

      Marit Nygård (Drenthe)

      18
    • 13:55 - 14:10
      R&B

      Alyssa & Chiara (Noord-Holland)

      16
    • 14:10 - 14:25
      Rock

      Black Swords (Limburg)

      13-18
    • 14:25 - 14:40
      Pop

      Matthew Red (Overijssel)

      18
    • 14:40 - 14:55
      Singer-Songwriter

      Sigourney Rose (Zeeland)

      17
    • 14:55 - 15:10
      Indie & Singer-Songwriter

      Nadine (Utrecht)

      16

Prijzen

Voor wie
Prijs
Organisatie
Rabobank Fotoshoot
Rabobank
CJP-passen
CJP
Optreden Zwarte Cross/Mañana Mañana
Feestfabriek BV
Jaarabonnement op Gonzo (circus)
Virtumedia
Workshopmiddag bij Gibson Brands
Epiphone
Epiphone Gitaar
Epiphone
Goodies exclusief voor alle gitaristen onder de finalisten
Epiphone
Twee studiodagen bij IJland Studio Amsterdam
IJland
Adviesgesprek met muziekprogrammeur
TivoliVredenburg
Maak kans op optreden open stage
TivoliVredenburg

Taal

Dit zijn de finalisten Taal! Moedig ze aan in de chatbox naast de livestream!

  • zaterdag 7 november - machinegebouw

    • 15:00 - 15:10
      Poëzie

      Justin Leon (Drenthe)

      19
    • 15:10 - 15:20
      Poëzie

      Caya (Utrecht)

      18
    • 15:20 - 15:30
      Poëzie

      Brecht Reintsema (Overijssel)

      18
    • 15:30 - 15:40
      Spoken Word

      Agata Dohne (Zuid-Holland)

      18
    • 15:40 - 15:50
      Spoken Word

      Atay (Gelderland)

      17
    • 15:50 - 16:00
      Slam Poetry

      Dagmer (Noord-Holland)

      13
    • 16:22 - 16:32
      Poëzie

      Sara Curfs (Limburg)

      16
    • 16:32 - 16:42
      Poëzie

      Roos (Zeeland)

      18
    • 16:42 - 16:52
      Spoken Word

      Rosa (Groningen)

      18
    • 16:52 - 17:02
      Spoken Word

      Nikita Moleveld (Flevoland)

      18
    • 17:02 - 17:12
      Poëzie

      De Kudde (Friesland)

      16
    • 17:12 - 17:22
      Spoken Word

      Selma Oueddan (Noord-Brabant)

      19

Prijzen

Voor wie
Prijs
Organisatie
Rabobank Fotoshoot
Rabobank
CJP-passen
CJP
Podiumplek op Wintertuinfestival
De Nieuwe Oost
Ontwikkelgesprek met De Nieuwe Oost | Wintertuin
De Nieuwe Oost
Set chapbooks die Wintertuin maakte met de schrijvers uit ons begeleidingstraject
De Nieuwe Oost
Twee vrijkaarten Wintertuinfestival 2021 in Doornroosje, Nijmegen
De Nieuwe Oost
Boekenpakket
De Bezige Bij
Publicatie van je tekst op deoptimist.net
Optimist
Taal-workshopweek
Buitenkunst

Talkshows

  • zaterdag 7 november - zuiveringshal

    • 12:40 - 13:00

      Talkshow #1

    • 14:00 - 14:20

      Talkshow #2

    • 16:10 - 16:30

      Talkshow #3

  • zondag 8 november - zuiveringshal

    • 13:20 - 13:40

      Talkshow #1

    • 15:10 - 15:30

      Talkshow #2

    • 16:55 - 17:15

      Talkshow #3

Theater

Dit zijn de finalisten Theater! Moedig ze aan in de chatbox naast de livestream!

  • zaterdag 7 november - machinegebouw

    • 12:00 - 12:12
      Monoloog

      Rosa Joy (Noord-Holland)

      17
    • 12:12 - 12:24
      Monoloog

      Sanne (Groningen)

      19
    • 12:24 - 12:36
      Woordkunst & Monoloog

      Amara (Zuid-Holland)

      19
    • 12:36 - 12:48
      Cabaret

      NADIA (Utrecht)

      14
    • 12:48 - 12:58
      Zingend monoloog

      Feline (Overijssel)

      14
    • 12:58 - 13:10
      Kleinkunst

      Djoszuwa (Zeeland)

      18
    • 13:35 - 13:46
      Comedy Drama

      Douwe & Leon (Drenthe)

      16
    • 13:46 - 13:57
      Realistisch Theater

      Lieke & Quirina (Gelderland)

      18
    • 13:57 - 14:08
      Monoloog

      Nova Gabrielle (Friesland)

      13
    • 14:08 - 14:19
      Illusionisme

      Nigel Otermans & Claire (Limburg)

      18
    • 14:19 - 14:30
      Monoloog

      LUNA (Noord-Brabant)

      18

Prijzen

Voor wie
Prijs
Organisatie
Rabobank Fotoshoot
Rabobank
CJP-passen
CJP
Optreden op Oerol
Oerol
Festivalweekend op Oerol
Oerol
Kijk achter de schermen + ticket voor The Greenlab
Nineties productions
Theaterboek ERROR
Buitenkunst
Deename aan TheaterTalentLab
Buitenkunst
Figurantenrol & Backstage-ervaring SpangaS
KRO-NCRV
Inschrijving en castingfoto's bij castingbureau
Moeder Anne

Partners & Shop