Finale 2019

Finale Kunstbende 2019

De afgelopen maanden hebben duizenden jongeren van 13 t/m 18 jaar in elke provincie gestreden om een plek in de finale die plaatsvindt tijdens dit festival. Zij hebben meegedaan aan workshops en masterclasses en hebben zich ontwikkeld in een van de acht categorieën: Dans, DJ, Expo, Fashion, Film, Muziek, Taal en Theater.
De jury vol bekende professionals bepaalt wie de nummers 1, 2 en 3 worden en dus met een goed gevulde prijzentas naar huis gaat. De nummers 1 mogen optreden in de What’s Happening-area van Rabobank en Kunstbende op Lowlands en krijgen een podiumplek op een mainstage binnen hun eigen categorie, van Mysteryland tot Oerol.

Dit zijn de finalisten

DANS

Niels van der Meulen – Friesland

Isabella – Utrecht

Wybie – Overijssel

J.J. – Limburg

Mariam – Flevoland

Angelina Arsovski – Drenthe

Nibbit – Gelderland

Ying Yang – Noord-Holland

Tommy Heeffer en Rowan van den Boomen – Zeeland

Amara – Zuid-Holland

The Soul Kids – Noord-Brabant

DJ

Nextbeat – Friesland

HIDENSEEK – Utrecht

VanderWood – Overijssel

Isis Cloudt – Limburg

Revlo – Groningen

DJ Ian – Flevoland

Thyrza Postma – Drenthe

DJ Gillmore – Gelderland

DJ Simple – Noord-Holland

DJ Nikki – Zeeland

Thijs Buizert – Zuid-Holland

Kelvin Farheaven – Noord-Brabant

EXPO

Floor Kooistra – Friesland

Kalina – Utrecht

Jilles Oom – Overijssel

Lukas Vonk – Limburg

Justa Brahim – Groningen

Raphael Batterink – Drenthe

Vera – Gelderland

Rosa Hanssen – Noord-Holland

Annick Daniëls – Zeeland

Renée de Venster Zuid-Holland

Sterre Hannalore – Noord-Brabant

FASHION

Berit Renting – Friesland

Ita bunskoek – Utrecht

Maison des Déchets – Overijssel

Elmarie – Limburg

Dante Tieleman – Flevoland

Klaske Duin – Noord-Holland

Raisa Brand – Zeeland

Anna van der Werf – Zuid-Holland

FILM

Janna Stieglis – Friesland

Geert Sweep – Utrecht

AF productions – Overijssel

Shoot for the Stars – Limburg

Jamie Hulck – Groningen

Finn en Isa – Flevoland

Simon van Rijn – Drenthe

Ains – Gelderland

Eli Idsart – Noord-Holland

Wahine Wisse – Zeeland

Lina Gluvers – Zuid-Holland

Lava Hijzelaar – Noord-Brabant

MUZIEK

GSTRN – Friesland

Deux Mille – Utrecht

Anika van Driel en Celeste de Groot – Overijssel

Merel – Limburg

Levitate – Groningen

Norah Jane – Flevoland

Bella Melvina – Drenthe

Marise –  Gelderland

Skurt Cobain – Noord-Holland

Marith van Beek – Zeeland

Doublle – Zuid-Holland

Janneke –  Noord-Brabant

TAAL

Iris Dicke – Friesland

Mia Lodder – Utrecht

Gabriëlle Maria Nadine – Overijssel

Annika – Limburg

Lidewij Bosga – Groningen

Sanne Rietman – Flevoland

Eva Broekmann – Drenthe

Florien – Gelderland

India Lyell – Noord-Holland

Josephine Scholte de Jong – Zeeland

Naomi Landman – Zuid-Holland

Evy van Hoof – Noord-Brabant

THEATER

De Flora – Friesland

Marit – Utrecht

Gabriëlle Maria Nadine – Overijssel

Nigel Otermans – Limburg

Lisa Minnema – Groningen

Jesper Mol – Flevoland

Job van Duinen – Drenthe

Lieke Anvelink – Gelderland

Jelle – Noord-Holland

Dimitri Nijsse – Zeeland

FIES – Zuid-Holland

Connor – Noord-Brabant