Kunstbende Nederland

Kunstbende is als voorspel. Je weet dat er iets gaat komen ...

DeWolff, winnaar Muziek2008

Het hoofdkwartier van Kunstbende houdt al tien jaar kantoor op de Westergasfabriek, een fantastisch terrein! Dit culturele hart van Amsterdam is een broedplaats van kunst en cultuur. Maar zo bruisend is het niet altijd geweest; in de jaren ’60 werd hier gas uit kolen geproduceerd. De meeste gebouwen van de gasfabriek stammen uit 1885. Kom vooral langs!

020 - 521 99 22

WhatsApp 06-12076073,  of tik op deze link om ons een bericht te sturen op WhatsApp (bereikbaar van ma t/m vrij van 09:30 tot 17:30)
Bezoekadres 
Polonceaukade 19 1014 DA Amsterdam
Postadres Postbus 14588 1001 LB Amsterdam
E-mail hallo@kunstbende.nl

Directie
Marjolein Rietveld
marjolein@kunstbende.nl

Wedstrijdcoördinatie & Kunstbende Festival
Anke Koenraadt (wedstrijdcoördinator)
anke@kunstbende.nl

Jonas de Vries (technisch producent Kunstbende Festival)
jonas@kunstbende.nl

Rosanne Neefjes (Stagiaire Wedstrijd)                                    Wedstrijd@kunstbende.nl

Emily van Schaik (Stagiaire Productie)                      Productie@kunstbende.nl

Events & Partnerships
Marloes Bakema
marloes@kunstbende.nl

Marketing & Communicatie
Janneke Moerel
janneke@kunstbende.nl

Frederique Amting (stagiaire Webredactie, Social Media & PR)
pr@kunstbende.nl

Ashley Claes (stagiaire Beeldredactie)
beeld@kunstbende.nl

Talentontwikkeling
Lykele Per Ferwerda
lykele@kunstbende.nl

Martje Bergsma (stagiaire Talentontwikkeling)
ontwikkeling@kunstbende.nl 

Bestuur
Geert van Itallie – voorzitter
Jeanneke Scholtens – penningmeester
Erik van der Hoff – bestuurslid
Jacobine van den Brink – bestuurslid